Hakkımızda

NFA, 2008 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Türkiye’de hızla gelişen hayvancılık sektöründe yer edinmiş bir kalite ve güvene sahiptir.

NFA İlaç, 2008 yılında yem katkı maddeleri ile sektöre giriş yapmış olup 1000 m2’lik üretim sahasında, likit mineral ve vitamin üretim, esansiyel yağ karışımları ve premiks üretimlerini gerçekleştirmektedir. 2010 yılında, oral çözelti, oral toz ve tablet formlarında veteriner ilaçlarını ruhsatlayarak kanatlı sektörüne hizmet etmeye ve ülkemizin güzide broyler entegrasyonlarıyla çalışmaya başlamıştır. Bugün kanatlı, büyükbaş ve balıkçılık sektörüne yönelik veteriner ilaçlarını GMP standartlarında ruhsatlandırmaya devam etmektedir.

NFA İlaç, 2013 yılında NFA Veteriner Ecza Deposu’nu faaliyete geçirmiştir. Geleceğe dönük hedeflerinde hem büyükbaş hem kanatlı sektörüne yönelik ürün gamını arttırmak yer almaktadır. ISO 9001:2008, ISO 22000:2005 Kalite Yönetim Sistemleri ve GMP sertifikalarına sahip olan NFA İlaç, kalite ve güvenilirlik üzerine gereken diğer sertifikaları da alarak hizmet kalitesini yükseltmek için çalışmalarını hızla sürdürmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma, siz müşterilerine şimdi ve gelecekte en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.